
-43 %
D-Link DUB-V310 3-in-1 USB-C Hub with HDMI, VGA and DisplayPort DUB-V310 ,1* USB-C connector , 1* HDMI Port, 1* VGA, 1* DisplayPort.
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DUB-V310
- Greutate: 0.15kg
- Dimensiuni: 20.00cm x 13.50cm x 3.00cm
181,29 Lei
319,76 Lei
Fără TVA: 149,83 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Card reader integrated | No |
| Certification | CE, FCC, IC, RCM |
| Connectivity technology | Wired |
| Culoare: | Alb |
| Depth | 40.5 mm |
| DisplayPort | Nu |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Ethernet LAN | No |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| HDMI | Da |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Height | 15 mm |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Input current | 0.04 A |
| Interfata: | USB Type-C |
| Jack 3.5mm | Nu |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Microphone in | No |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 85% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Power source type | DC |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| RJ-45 | Nu |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| VGA (D-Sub) cantitatea porturile | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Weight | 44 g |
| Width | 62.5 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |













